Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Федорів Тетяна Михайлівна

директор, кандидат педагогічних наук, учитель хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Сторінка директора

Журлова Наталія Євгенівна

заступник директора з навчально-виховної роботи в школі ІІ-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист.

Тхір Любомира Ярославівна

заступник директора з навчально-виховної роботи в школі ІІ-ІІІ ступенів, учитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.

Гринькевич Казіміра Станіславівна

заступник директора з навчально-виховної роботи в школі І ступеня, учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категоріївчитель-методист.

Лужна Олександра Миронівна

заступник директора з виховної роботи, учитель трудового навчання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Модель виховної системи НВК

Баран Оксана Іванівна

заступник директора з господарської роботи.