Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

2017-2018 навчальний рік

У VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка учениця 10-А класу Себій Адріана завоювала 1 місце.

У міжнародному конкурсі «Мій рідний край»:

•  1 місце в номінації «Проблеми національного виховання і гендерної політики»(пошуково-дослідницька діяльність) здобула учениця 10-Б касу Полицька Ольга;
  •  1 місце в номінації «За оригінальність» - учениця 10-В класу Дуда Віталія.

У міжнародному конкурсі «Stockholm Junior Water Prise» дипломом учасника нагороджено учня 9-А класу Опайнича Андрія.

У ІІ(міському) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості нагороджено

у номінації «Література»:

• За зайняте 2 місце учениця 6-А класу Вінярська  Анна;
  • За зайняте 3 місце учениця 11-А класу Мельник Богдана

у номінації «Художня проза»:

• За зайняте 3 місце учениця 11-А класу Литвинець Анастасія.

У науково-практичній конференції «Екогеофорум - 2018» нагороджено дипломом ІІ ступеня ученицю 9-А класу Хухру Вікторію.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено хореографічний колектив  НВК «Гармонія» за участь у  V Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2018».

Вокальний ансамбль «Джерельце» здобув І місце у номінації «Вокальний гурт» у ІІ(міському) етапі обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед закладів загальної середньої освіти

Вокальний ансамбль «Джерельце» зайняв І місце у І (міському) етапі обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед здобувачів освіти закладів ЗЗСО у номінації "Вокальні ансамблі".

Хореографічний колектив «Гармонія» - переможець (І місце) І (міського) етапу обласного конкурсу хореографічних колективів серед здобувачів загальної середньої та позашкільної освіти у номінації «Народна хореографія».

Калин Софія - переможець (ІІ місце) у І (міському) етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.

Вокальний ансамбль «Джерельце» визнано переможцем І (міського) етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед загальноосвітніх навчальних закладів міста (І місце).

За підсумками проведення ІІ (міського) етапу обласної акції «Олюднимо історію разом» визнано переможцями та нагороджено грамотами управління освіти:

• Винницьку Дарію, ученицю 10-А класу НВК – 1 місце;
  • Кецмур Катерину, ученицю 4-Б класу НВК – 2 місце;
  • Литвинець Анастасію, ученицю 11-А класу НВК– 2 місце;
  • Мисіва Андрія, учня 4-Б класу НВК – 3 місце;
  • Коваль Ірину, ученицю 5-Б класу НВК – 3 місце;
  • Дуду Віталію, ученицю 10-В класу НВК – 3 місце;
  • Юзвяка Дениса, учня 3-Б класу НВК.- нагороджено подякою.

За підсумками проведення конкурсу серед учнівської молоді м. Калуша, Верхнянської ОТГ, Рогатинського та Калуського районів і частини Галицького району на кращий твір про Україну, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці та 75 річниці створення УПА визнати переможцями ІІІ (міжрайонного) етапу конкурсу:

У номінації «Поезія»:

• Німака Максима, учня 6-Б класу НВК – 1 місце;
  • Мельник Богдану, ученицю 11-А класу НВК – 3 місце;

У номінації «Проза»:

• Гудзовату Христину, ученицю 7-В НВК – 2 місце;
  • Литвинець Анастасію, ученицю 11-А класу НВК – 3 місце.

Переможцем міського етапу обласного конкурсу солістів «Пісенний водограй» серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів визнано Дакуса Михайла - учня 8-Д класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей».

3 місце – Гвоздецька Христина, учениця 8-Д класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей».

2016-2017  навчальний рік

Переможці конкурсу читців "Шевченкове слово"

Микитин Владислава, 1 клас

Паламарчук Анастасія, 4 клас

Лісовська Анастасія, 5-Г клас

Базюк Ірина, 9-А клас

Переможці ІІ етапу учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

Найда Анастасія, 6 клас

Дутка Ангеліна, 7 клас

Шелемей Ірина, 10 клас

Вінярська Анна, 5 клас

Микулин Анна, 8 клас

Височанська Аліна, 9 клас

Переможці ІІ етапу конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику "Бог - Україна - Родина і я"

Кузів Юлія, 11 клас

Обласний турнір юних програмістів на мові Scratch:

Мельник Денис, 5-В

Переможці ІІ етапу ХVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови   імені Петра Яцика

Лугова Олександра, 5-В

Юрчик Юліана, 10-А

Гудзовата Христина, 6-В

Полицька Ольга, 9-Б

Переможці ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2016-2017 н. р.

Гудзовата Христина, 6-В

Козик Катерина, 9-А

Лужний Валентин, 8- А

Інтелектуальний квест «Іван Франко: феномен життя і творчості» команда НВК  посіла ІІ місце