Меню сайту
 Новини  Інформація про заклад Результати моніторингу якості освіти  Організація навчання  Методична робота  Органи самоуправління  Шкільний олімп  Учнівська сторінка  Батьківська сторінка Прозорість та інфор- маційна відкритість   Фінансово-господарська діяльність
Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Корисні посилання
На допомогу учням Калуського НВК у вивченні інформатики Міністерство освіти та науки України Департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
 Управління освіти Калуської міської ради
Калуський міський методичний центр
Український центр оцінювання якості освіти Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти Освітній портал ПедПРЕСА Освітній портал Osvita.UA
Календар
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцінка роботи сайту
Всього відповідей: 441

2017-2018 навчальний рік

У VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка учениця 10-А класу Себій Адріана завоювала 1 місце.


У міжнародному конкурсі «Мій рідний край»:

  •  1 місце в номінації «Проблеми національного виховання і гендерної політики»(пошуково-дослідницька діяльність) здобула учениця 10-Б касу Полицька Ольга;
  •  1 місце в номінації «За оригінальність» - учениця 10-В класу Дуда Віталія.

У міжнародному конкурсі «Stockholm Junior Water Prise» дипломом учасника нагороджено учня 9-А класу Опайнича Андрія.


У ІІ(міському) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості нагороджено  

у номінації «Література»:

  • За зайняте 2 місце учениця 6-А класу Вінярська  Анна;
  • За зайняте 3 місце учениця 11-А класу Мельник Богдана

у номінації «Художня проза»:

  • За зайняте 3 місце учениця 11-А класу Литвинець Анастасія.

У науково-практичній конференції «Екогеофорум - 2018» нагороджено дипломом ІІ ступеня ученицю 9-А класу Хухру Вікторію.


Дипломом ІІ ступеня нагороджено хореографічний колектив  НВК «Гармонія» за участь у  V Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2018».


Вокальний ансамбль «Джерельце» здобув І місце у номінації «Вокальний гурт» у ІІ(міському) етапі обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед закладів загальної середньої освіти


Вокальний ансамбль «Джерельце» зайняв І місце у І (міському) етапі обласного конкурсу вокальних та інструментальних гуртів серед здобувачів освіти закладів ЗЗСО у номінації "Вокальні ансамблі".


Хореографічний колектив «Гармонія» - переможець (І місце) І (міського) етапу обласного конкурсу хореографічних колективів серед здобувачів загальної середньої та позашкільної освіти у номінації «Народна хореографія».

Калин Софія - переможець (ІІ місце) у І (міському) етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.

Вокальний ансамбль «Джерельце» визнано переможцем І (міського) етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед загальноосвітніх навчальних закладів міста (І місце).


За підсумками проведення ІІ (міського) етапу обласної акції «Олюднимо історію разом» визнано переможцями та нагороджено грамотами управління освіти:

  • Винницьку Дарію, ученицю 10-А класу НВК – 1 місце;
  • Кецмур Катерину, ученицю 4-Б класу НВК – 2 місце;
  • Литвинець Анастасію, ученицю 11-А класу НВК– 2 місце;
  • Мисіва Андрія, учня 4-Б класу НВК – 3 місце;
  • Коваль Ірину, ученицю 5-Б класу НВК – 3 місце;
  • Дуду Віталію, ученицю 10-В класу НВК – 3 місце;
  • Юзвяка Дениса, учня 3-Б класу НВК.- нагороджено подякою.

За підсумками проведення конкурсу серед учнівської молоді м. Калуша, Верхнянської ОТГ, Рогатинського та Калуського районів і частини Галицького району на кращий твір про Україну, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці та 75 річниці створення УПА визнати переможцями ІІІ (міжрайонного) етапу конкурсу:

У номінації «Поезія»:

  • Німака Максима, учня 6-Б класу НВК – 1 місце;
  • Мельник Богдану, ученицю 11-А класу НВК – 3 місце;

У номінації «Проза»:

  • Гудзовату Христину, ученицю 7-В НВК – 2 місце;
  • Литвинець Анастасію, ученицю 11-А класу НВК – 3 місце.

 Переможцем міського етапу обласного конкурсу солістів «Пісенний водограй» серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів визнано Дакуса Михайла - учня 8-Д класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей». 

3 місце – Гвоздецька Христина, учениця 8-Д класу Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей».



2016-2017  навчальний рік

Переможці конкурсу читців "Шевченкове слово"

І місце:

Микитин Владислава, 1 клас

Козак Анастасія, 2 клас

Созанська Софія, 2 клас

Сплавінська Діана, 3 клас

Кецмур Катерина, 3 клас

Мельник Ліза, 4 клас

Чура Анастасія, 5-А клас

Шийка Тетяна, 7-Б клас

Здерка Вікторія, 9-А клас

ІІ місце:

Бандура Анастасія, 1 клас

Шелемей Святослав, 2 клас

Федоришин Христина, 3 клас

Гарюк Вікторія, 4 клас

Беженар Максим, 5-Г клас

Хацевич Софія, 7-Б клас

Ганущик Христина, 10-А клас

ІІІ місце:

Федорів Поліна, 1 клас

Протецька Богдана, 2 клас

Дяків Вікторія, 2 клас

Якимчук Юлія, 3 клас

Лучка Діана, 4 клас

Паламарчук Анастасія, 4 клас

Лісовська Анастасія, 5-Г клас

Базюк Ірина, 9-А клас


Переможці ІІ етапу учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

ІІ місце:

Найда Анастасія, 6 клас

Дутка Ангеліна, 7 клас

Шелемей Ірина, 10 клас

ІІІ місце:

Вінярська Анна, 5 клас

Микулин Анна, 8 клас

Височанська Аліна, 9 клас

Переможці ІІ етапу конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику "Бог - Україна - Родина і я"

І місце:

Кузів Юлія, 11 клас


Обласний турнір юних програмістів на мові Scratch:

ІІІ місце:

Мельник Денис, 5-В


Переможці ІІ етапу ХVІІ  Міжнародного конкурсу з української мови   імені Петра Яцика

І місце:

Лугова Олександра, 5-В

Юрчик Юліана, 10-А 

ІІ місце:

Гудзовата Христина, 6-В 

ІІІ місце:

Полицька Ольга, 9-Б 


 Переможці ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2016-2017 н. р.

І місце:

Гудзовата Христина, 6-В 

ІІ місце:

Козик Катерина, 9-А  

ІІІ місце:

Лужний Валентин, 8- А 


Інтелектуальний квест «Іван Франко: феномен життя і творчості» команда НВК  посіла ІІ місце


Переможці  І(міського) етапу обласного конкурсу «Розколяда» вокальний ансамбль «Джерельце» під керівництвом К. І.  Цюпин


 Шкільний етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва:

І місце:

Гринджола Наталія, 11-А (серед 10-11 класів)

І місце:

Височанська Аліна, 9-Б (серед 8-9 класів)