Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Підсумки проведення I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук  України у 2016-2017 навчальному році.

Із 11 учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, які представляли Калуський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей», 10 учнів нашого закладу здобули перемогу і право захищати свої роботи на другому (обласному) етапі, а саме:

1. Шахов Михайло Євгенович, учень 10 класу (відділення математики, базова дисципліна – математика).

2. Демедюк Віталій Ігорович, учень 9 класу (відділення комп’ютерних наук, базова дисципліна – математика).

3. Кузів Юлія Тарасівна, учениця 11 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія).

4. Малішевська Ольга Ростиславівна, учениця 11 класу (відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна – біологія).

5. Боровик Юлія Олександрівна, учениця 11 класу (відділення математики, базова дисципліна – математика).

6. Строчук Владислава Тарасівна, учениця 11 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія).

7. Мартинюк Вероніка Олександрівна, учениця 10 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – хімія).

8. Полицька Ольга Миколаївна, учениця 9 класу (відділення педагогіки, базова дисципліна – українська мова та література).

9. Дуда Віталія Ігорівна, учениця 9 класу (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, базова дисципліна – українська мова та література).

10. Філімонова Анастасія Віталіївна, учениця 9 класу (відділення технічних наук, базова дисципліна – фізика, математика).