Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Підсумки проведення ІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальному році.

Із 12 учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, які представляли Калуський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей», 10 учнів нашого закладу здобули перемогу (2 учнів представляли роботи від ЦНТТУМ):

Шахов Михайло Євгенович, І місце, учень 10 класу (відділення математики, базова дисципліна – математика), науковий керівник - Констанкевич Оксана Михайлівна.

Малішевська Ольга Ростиславівна, І місце, учениця 11 класу (відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна – біологія), науковий керівник - Гуць Ніна Михайлівна.

Боровик Юлія Олександрівна, ІІ місце, учениця 11 класу (відділення математики, базова дисципліна – математика), науковий керівник - Олексин Галина Степанівна.

Фесняк Богдан Олегович, ІІ місце, учень 11 класу (відділення технічних наук, базова дисципліна – математика), науковий керівник - Курта Сергій Андрійович.

Кузів Юлія Тарасівна, ІІІ місце, учениця 11 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія), науковий керівник - Павлишин Тетяна Григорівна.

Строчук Владислава Тарасівна, ІІІ місце, учениця 11 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія), науковий керівник - Павлишин Тетяна Григорівна.

Полицька Ольга Миколаївна, ІІІ місце, учениця 9 класу (відділення педагогіки, базова дисципліна – українська мова та література), науковий керівник - Логуш Оксана Іванівна.

Філімонова Анастасія Віталіївна, ІІІ місце, учениця 9 класу (відділення технічних наук, базова дисципліна – фізика, математика), науковий керівник - Тиха-Коломієць Уляна Ярославівна.

Кардинал Вікторія Сергіївна, ІІІ місце, учениця 10 класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – хімія), науковий керівник - Груба Орися Методіївна.

Мельничук Наталія Василівна, ІІІ місце, учениця 11 класу (відділення історії, базова дисципліна – історія України), науковий керівник - Друк Марія Іванівна.

Підсумки проведення ІI етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальному році.

1. Демедюк Віталій Ігорович, учень 10 класу ІІ місце в ІІ етепі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції математики.

2. Полицька Ольга Миколаївна, учениця 10 класу ІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції педагогіки.

3. Шахов Михайло Євгенович, учень 11 класу ІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції прикладної математики.

4. Хухра Вікторія Володимирівна, учениця 9 класу ІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування.

5. Себій Андріана Степанівна, учениця 10 класу ІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції екології.

6. Опайнич Андрій Ярославович, учень 9 класу ІІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції хімії.