Меню сайту
 Новини  Інформація про заклад Результати моніторингу якості освіти  Організація навчання  Методична робота  Органи самоуправління  Шкільний олімп  Учнівська сторінка  Батьківська сторінка Прозорість та інфор- маційна відкритість   Фінансово-господарська діяльність
Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Корисні посилання
На допомогу учням Калуського НВК у вивченні інформатики Міністерство освіти та науки України Департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
 Управління освіти Калуської міської ради
Калуський міський методичний центр
Український центр оцінювання якості освіти Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти Освітній портал ПедПРЕСА Освітній портал Osvita.UA
Календар
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцінка роботи сайту
Всього відповідей: 435

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальному році.

Із 9 учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 6 учнів Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 – ліцей" здобули перемогу і право захищати свої роботи на другому (обласному) етапі:

1. Демедюк Віталій, учень 10-Б класу (відділення математичне моделювання, базова дисципліна – математика).

2. Вітер Святослав, учень 10-Б класу (відділення математика, базова дисципліна – математика)

3. Шахов Михайло, учень 11-Б клсасу (відділення прикладна математика, базова дисципліна – математика)

4. Охович Анна , учениця 9-А класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія).

5. Себій Андріана, учениця 10-А класу (відділення хімії та біології, базова дисципліна – біологія).

6. Лужна Яна, учениця 10-Б класу (відділення історії, базова дисципліна - історія України).

7. Полицька Ольга, учениця 10-Б класу (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, базова дисципліна –  українська мова та література).

8. Філімонова Анастасія, учениця 10-А класу (відділення технічних наук, базова дисципліна - фізика)

9. Опайнич Андрій, учень 9-А (відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна-хімія)