Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Якби композитор творив пісню про вчителя,  він узяв би подих вітру, струни світла і ласку тепла. І була б вона ніжна, як пісня матері, велична, як гірські потоки, чиста, як роса.

Серед вчителів нашої школи:

– учасники та призери конкурсу "Учитель року" Журлова Н.Є., Захар Л.В., Голинська Л.М., Фуртас Г.В., Кецман Н.П.,  Груба О.М., Стехнович Г.В., Олексин Г.С., Тимків Л.А., Тур О.С., Цюпин К.І., Павлишин Т.Г.; конкурсу "Практичний психолог року" Безкоровайна О.М.; конкурсу "Класний керівник року" Мендела І.І., Дяків В.Г.;

– 21 відмінник освіти;

– 16 занесено в Книгу Пошани педагогічних працівників міста;

– 23 вчителі-методисти;

– 40 старший вчитель;

– 74 – спеціаліст вищої категорії.

Раціональне поєднання колективної мудрості та індивідуальної творчості дає змогу віднайти шляхи до вершин майстерності. Велику методичну допомогу педагогам надавали заступники директора: Атаманчук Л.П., Друк М.І., Лещій О.В.,  Коротич М.І., Гринькевич К.С., Корінь Л.В., Васильєва М.П.,  Груба О.М., Журлова Н.Є., Тхір Л.Я., Голинська Л.М., Гуць Н.М. без роботи яких успіхів досягнути було б неможливо.

Педагогічна діяльність О.М.Грубої, Л.М.Голинської, М.І. Друк відзначена премією ім. К.Малицької. Крім того Груба О.М.- дворазовий володар Сертифікату довіри.

Заслуженим вчителем України визнана Кузишин Л.В., Соросівським вчителем – Пласконь Н.М.

Саме вчителі запалюють у серцях дітей жагу знань, віддають їм уміння, часточку свого серця, душі.

Високе благо – зібрати у серці світло аби пролити його на людей, що оточують нас. Це світло ЛЮБОВІ, ТЕРПІННЯ, ДОБРА. Його випромінюють очі УЧИТЕЛЯ, зігріває теплом його рука, повертає віру в себе, душевну рівновагу.

Якби мудрець писав «Слово про вчителя» він би сказав: «І велів Бог своїм ангелам дати вчителю небачену силу і найбільшу коштовність на землі. І дали вони йому серце, чутливе, щире, палке і безмежне. Серце здатне вгамувати дитячу біль і сльози».

Станом на 15.04.2018р. в НВК працює 116 педагогів. Із них:

• відмінників освіти - 14;
  • спеціалістів вищої категорії - 74;
  • спеціалістів І категорії - 15;
  • спеціалістів ІІ категорії - 12;
  • спеціалістів - 12;
  • молодших спеціалістів - 3.