Меню сайту
 Новини  Інформація про заклад Результати моніторингу якості освіти  Організація навчання  Методична робота  Органи самоуправління  Шкільний олімп  Учнівська сторінка  Батьківська сторінка Прозорість та інфор- маційна відкритість   Фінансово-господарська діяльність
Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

Корисні посилання
На допомогу учням Калуського НВК у вивченні інформатики Міністерство освіти та науки України Департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
 Управління освіти Калуської міської ради
Калуський міський методичний центр
Український центр оцінювання якості освіти Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти Освітній портал ПедПРЕСА Освітній портал Osvita.UA
Календар
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцінка роботи сайту
Всього відповідей: 427

Шукаймо - і знайдемо!

Прагнімо - і збудеться!

Віримо - і переможемо!

Учні НВК, які представлятимуть наш заклад на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад:

№ з/п

Прізвище, імя по батькові

Клас

Предмет

Вчитель

 
 
  1.  

Бондаренко Артур Віталійович

9-Б

Польська мова

Пасєка Н. Я.

 
  1.  

Лесюк Юлія Іванівна

11-А

Польська мова

 

  1.  

Бачинський Ігор Юрійович

10-Б

Історія

Сімків З. В

 

  1.  

Бохінська Яна Степанівна

8-А

Хімія

 

 

Груба О.М.

 

  1.  

Іваськів Ірина Сергіївна

9-А

Хімія

 

  1.  

Опайнич Андрій Ярославович

9-А

Хімія

 

  1.  

Хухра Вікторія Володимирівна

9-А

Хімія

 

  1.  

Кардинал Вікторія Сергіївна

11-А

Хімія

 

  1.  

Філімонова Анастасія Вікт.

10-А

Екологія

ГолинськаЛ.М

 
  1.  

Демедюк Віталій Ігорович

10-Б

Інф. технол.

Мельник Б.М.

 

 

Бажаєм вам успіхів, впевненості, якомога більше перемог.

Пам'ятайте мудрі поради своїх учителів і те, що Ви - учні НВК , Ви - ліцеїсти!!!

Хай колоситься щедра нива ваших знань дорідним зерном, а душа ваша вічно нехай горить невгамовною спрагою пізнання.

Хай вас нестерпно мучить бажання відшукати істину. Завжди і в усьому.

Вітаємо переможців третього етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

№ з/п

Прізвище, імя по батькові

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

 
 
  1.  

Бондаренко Артур

9-Б

Польська мова

ІІІ

 

 

Пасєка Н. Я.

 
  1.  

Лесюк Юлія

11-А

Польська мова

ІІІ

 

 

  1.  

Бохінська Яна

8-А

Хімія

ІІІ

 

 

Груба О.М.

 

  1.  

Іваськів Ірина

9-А

Хімія

ІІІ

 

  1.  

Опайнич Андрій

9-А

Хімія

ІІІ

 

  1.  

Хухра Вікторія

9-А

Хімія

ІІІ

 

  1.  

Філімонова Анастасія

10-А

Екологія

ІІІ

ГолинськаЛ.М

 
  1.  

Демедюк Віталій

10-Б

інформатика

ІІ

Мельник Б.М.

 
  1.  

Оленюк Владислав

7-А

математика

ІІ

Тхір Л.Я.

 
  1.  

Воробець Аннна

9-Б

трудове навчання

ІІІ

 

Панчук Т.М.

 
  1.  

Люльчак Марія

8-А

біологія

ІІІ

Павлишин Т.Г.

 
  1.  

Патюк Яна

9-А

біологія

ІІ

Коротич І.Н.