Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

25-27 квітня 2018 року у Калуші проходив І (міський) етап змагань дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Джура» («Сокіл») серед команд закладів загальної середньої освіти, де команда Калуського НВК «Вітрогони» виборола перше місце .

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів у наступних етапах!

Вітаємо переможців.

13 жовтня, біля комплексу «Криївка», що у житловому масиві Підгірки, було проведено військово-спортивний патріотичний змаг серед учнів загальноосвітніх шкіл міста, присвячений 75-ій річниці створення УПА. Команди змагались у кількох конкурсах, а саме: Конкурс «Візитка рою», стрільба з пневматичної гвинтівки, неповний розбір та збір автомата Калашникова та туристична естафета.

Команда ліцеїстів «Вітрогони» у складі: Тичинський Владислав, Майоха Владислав, Іванишин Назар, Лозіцька Анна, Чернецька Наталія впевнено стали переможцями та завоювали кубок змагань.

В особистому заліку зі стрільби першою була Чернецька Н., в розбиранні та складанні АК Лозіцька А. стала чемпіонкою з відмінним результатом, а Іванишин Н. – був другим. В туристичній естафеті команда «Вітрогонів» посіла друге місце.

;