Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

ЄВРОПА - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

«Європа – наш спільний дім» - проект, який впроваджується у навчально-виховному комплексі з вересня 2017 року, об’єднуючи класні колективи у спільному дослідженні  країн. Метою проекту є формування громадянської свідомості українського  підростаючого покоління в умовах євроінтеграції нашої країни через розуміння цілісного підходу до інтеграційних процесів, ознайомлення з особливостями інтеграції країн Європейського Союзу та вироблення власної позиції щодо вступу України в ЄС.

ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО ДОВГОТРИВАЛОГО ПРОЕКТУ «ЄВРОПА – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

Любі учні, педагоги та батьки! Ми з вами спільно працювали весь навчальний рік,  реалізуючи масштабний задум, який об’єднав усіх нас довкола однієї ідеї та допоміг налагодити тісні стосунки, дізнатись більше про наших сусідів – європейські держави, тематично оформити коридори  НВК. Завершальним етапом стало проведення грандіозного фестивалю «Європа – наш спільний дім», який довів, що ми з вами досягли головної мети цього проекту – об’єднались у єдине ціле: діти, вчителі, батьки. Наш фестиваль залишив яскраві враження та незабутні спогади і, насправді, перетворив свято останнього навчального дня на незвичайну мандрівку європейськими країнами. Щиро вдячні усім, хто доклав зусиль для його проведення. Сподіваємось, цей день для усієї шкільної сім’ї  став особливим родинним святом і кожен його учасник заслуговує на слова вдячності за активну участь та креативний підхід. Хочемо відзначити  тих, хто був найстараннішим та найактивнішим:

• За зайняте І місце у реалізації загальношкільного проекту «Європа – наш спільний дім»:
  • Класний колектив 2-А класу, який вивчав та презентував Сербію;
  • Класний колектив 5-Б класу, який вивчав та презентував Бельгію;
  • Класний колектив 10-А класу, який вивчав та презентував Ватикан;

• За зайняте ІІ місце у реалізації загальношкільного проекту «Європа – наш спільний дім»:
  • Класний колектив 3-Д класу, який вивчав та презентував Польщу;
  • Класний колектив 7-Г класу, який вивчав та презентував Молдову;
  • Класний колектив 9-Г класу, який вивчав та презентував Норвегію;

• За зайняте ІІІ місце у реалізації загальношкільного проекту «Європа – наш спільний дім»:
  • Класний колектив 3-А класу, який вивчав та презентував Боснію і Герцоговину;
  • Класний колектив 4-Г класу, який вивчав та презентував Латвію;
  • Класний колектив 6-Г класу, який вивчав та презентував Туреччину;
  • Класний колектив 7-Б класу, який вивчав та презентував Угорщину;
  • Класний колектив 8-Б класу, який вивчав та презентував Ісландію;
  • Класний колектив 8-Г класу, який вивчав та презентував Нідерланди.

Вітаємо переможців та дякуємо усім класним колективам, їх керівникам та батькам, бо усі виявили особливі досягнення у виконанні окремих завдань проекту.

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ КЛАСІВ У РЕАЛІЗАЦІЇ ДОВГОТРИВАЛОГО ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО ПРОЕКТУ «ЄВРОПА – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

Критерії оцінювання учасників проекту

Результати проекту

Початковим завданням проекту було ознайомитись з символікою заданої країни, а держави, до речі, класи обирали методом жеребкування на загальношкільній лінійці. Таким чином перший етап дозволив учням зібрати та опрацювати інформацію, яку пізніше висвітлили на тематичному інформативному стенді. На другому етапі класні колективи дізнавались про склад населення, релігію та територіальний устрій країн Європи. А результати зібраної інформації про освіту європейських держав були підсумовані на загальношкільній лінійці. Реалізація творчої частини проекту чекала на класні колективи на наступному кроці. Учні готували інсценізації традицій святкування новорічно-різдвяних свят, або демонстрували казку заданих країн. Деякі з постановок можна переглянути у цьому ж розділі.

Класні виховні заходи до Міжнародного Дня Щастя

«Щастя буває різне…»

Виховний захід на тему: «Щастя буває різне...» 2-А клас

Виховний захід на тему: «Щастя буває різне...» 2-В клас