Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

ЄВРОПА - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ

«Європа – наш спільний дім» - проект, який впроваджується у навчально-виховному комплексі з вересня 2017 року, об’єднуючи класні колективи у спільному дослідженні  країн. Метою проекту є формування громадянської свідомості українського  підростаючого покоління в умовах євроінтеграції нашої країни через розуміння цілісного підходу до інтеграційних процесів, ознайомлення з особливостями інтеграції країн Європейського Союзу та вироблення власної позиції щодо вступу України в ЄС.

Критерії оцінювання учасників проекту

Результати проекту

Початковим завданням проекту було ознайомитись з символікою заданої країни, а держави, до речі, класи обирали методом жеребкування на загальношкільній лінійці. Таким чином перший етап дозволив учням зібрати та опрацювати інформацію, яку пізніше висвітлили на тематичному інформативному стенді. На другому етапі класні колективи дізнавались про склад населення, релігію та територіальний устрій країн Європи. А результати зібраної інформації про освіту європейських держав були підсумовані на загальношкільній лінійці. Реалізація творчої частини проекту чекала на класні колективи на наступному кроці. Учні готували інсценізації традицій святкування новорічно-різдвяних свят, або демонстрували казку заданих країн. Деякі з постановок можна переглянути у цьому ж розділі.

Класні виховні заходи до Міжнародного Дня Щастя

«Щастя буває різне…»

Виховний захід на тему: «Щастя буває різне...» 2-А клас

Виховний захід на тему: «Щастя буває різне...» 2-В клас