Головна » "Даруй добро"
"Даруй добро"

У час, коли життя наповнене несправедливістю, злом, болем, іноді так хочеться відчути хоча б краплинку доброти та милосердя. А цьому ми повинні вчитися у своїх дітей. У нашого юного покоління свій щасливий світ, який наповнений радістю, добром, внутрішньою красою, який щоразу готовий дарувати добро іншим. Саме під такою назвою "Даруй добро" у нашому навчальному закладі пройшов захід, який підготували учні 4-Б класу спільно з класним керівником Атаман Л.М. "Кожна людина - це сонце. І подібно до його проміння у людини є промені хороших якостей", - стверджує класний керівник. Тому діти зобразили сонце, променями якого стали хороші людські риси - милосердя, щирість, доброта, любов. Впродовж заходу присутні мали нагоду почути веселі пісні (керівник - Цюпин К.І.), спостерігати за драйвовим сучасним танцем (керівник - Ляшенко Л.М.) та вслухатися у виконання пісні на бандурі учениці Кецмур Катерини. Символічним стало звернення духовного наставника закладу о.Миколи Крушеца до дітей, який закликав своїм життвим прикладом творити добро. Завершальним акордом заходу стали подарунки гостям у вигляді сердечок із крилатими висловами про добро.

Переглядів: 311 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1