Головна » День цивільного захисту в НВК
День цивільного захисту в НВК

26 квітня, у День цивільного захисту населення, у Калуському НВК пройшов ряд заходів, майстер-класів та практичних занять, які при нагоді допоможуть у майбутньому кожному учаснику навчально-виховного процесу зберегти своє здоров’я та життя.

Розпочався день загальношкільною лінійкою, на якій вчитель Захисту Вітчизни Когут Богдан Гаврилович підготував учнів 10-их та 11-их класів до демонстрації практичних дій щодо індивідуального захисту органів дихання у разі виникнення небезпеки.

Наступним етапом було проведення загальношкільної екстренної навчальної евакуації за ввідною щодо виникнення пожежі у приміщенні лаборантської хімічного кабінету №32 для вчителів та учнів після звукового сигналу.

Впродовж дня в усіх класах проводилися бесіди з питань безпеки життєдіяльності про основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів, у транспорті та на автошляхах й залізниці, під час грози чи буревію та в інших небезпечних випадках.

Педагоги-організатори закладу Уляк Мар’яна Василівна та Атаманчук Мар’яна Миронівна забезпечили інформаційні перерви, демонструючи фільми «Уроки обережності».

На цьому День цивільного захисту продовжувався, вчителі давали відкриті тематичні заходи. Зокрема, урок з основ здоров’я «Правила безпеки», який підготувала Бухвак Оксана Зіновіївна; тематичний захід для учнів 2-их класів під керівництвом Дубини Наталії Мирославівни та Щербій Оксани Степанівни; урок з основ здоров’я у 7-Б класі та 8-Б класі – Юрів Надія Євгенівна та Олексин Леся Дмитрівна.

Наприкінці робочого дня директор НВК Федорів Тетяна Михайлівна підвела підсумки Дня цивільного захисту.

Переглядів: 228 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0