Головна » День Героїв у нашому навчальному закладі
День Героїв у нашому навчальному закладі

Сьогодні, 23 травня ми відзначаємо День Героїв. Це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

День Героїв у нашому навчальному закладі розпочався радіолінійкою для усіх учасників освітнього процесу, лінійкою "Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя" для учнів початкової ланки, які цей день також об'єднали з Днем здоров'я.

Після заходу усі початківці відправилися до парку імені Івана Франка, де вчителі підготували для них квест, питання та локації яких пов'язані з розповідями про Героїв України. Захоплююче, з користю та в дусі національно-патріотичного виховання для учнів пройшов весь день.

День Героїв у нашому навчальному закладі - особливий день, адже ми маємо свого випускника - Героя України, Героя Небесної сотні Ігоря Дмитріва. Тому сьогодні педагоги поклали квіти до меморіальної дошки Ігорю Дмитріву, що на проспекті Лесі Українки, а також долучилися до віче, присвяченого Дню Героїв.

Тому сьогодні, згадуючи усіх Героїв України, а серед них – нашого Героя України – Ігоря Дмитріва, схилімо голови в скорботі і ніколи не забуваймо, якою ціною ми з вами сьогодні живемо і радіємо сонячним променям.

Переглядів: 142 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0