Головна » День української писемності та мови у Калуському НВК
День української писемності та мови у Калуському НВК

9 листопада українці святкують День української мови та писемності. У Калуському НВК цей день також став по-особливому святковий. Усі учні цього дня на уроках словесності мали нагоду приєднатися до Диктанту національної єдності, який організували та провели вчителі-філологи. Окрім того, усі учасники освітнього процесу збагачувалися знаннями, переглядаючи цікаву виставку стінгазет та малюнків. А бібліотекарі закладу, спільно з учнями 9-Г класу та їхнім класним керівником Качуром В.М., організували та провели літературний хроноскоп літописів по книзі «Спадщина поколінь».

Завершився день І етапом Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь знавці солов’їної.

Переглядів: 284 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1