Головна » День Землі у НВК - завершальний акорд тижня екології
День Землі у НВК - завершальний акорд тижня екології

Природа - найбільше багатство, яким нагороджено людину. На жаль, ми не цінуємо цього скарбу. Не цінуємо можливості дихати чистим повітрям, забуваємо час від часу відволікатись від сірої буденності і помічати,якими парекрасними є схід і захід сонця. З часом людство може втратити можливість жити у повній гармонії з природою...

Саме таку основну мету обрали  учні 8 - А класу  під час виховного заходу, присвяченого Всесвітньому Дню Землі: нагадати про цінність її величності Природи. Продемонструвавши недалеке майбутнє, ліцеїсти нагадали присутнім, що якщо не відноситись бережно до навколишнього середовища, то можуть знадобитися парасольки від кислотного дощу, а у продаж будуть надходити такі дефіцитні краплі чистої води.

Гостем виховного заходу став Олійник Мирослав Михайлович - людина, яка не з простих слів дізналась, що таке Чорнобильська трагедія. Мирослав Михайлович звернувся до учнів зі спогадами і думками про те, що "найбільшою втратою є час". Тому, цінуймо навколишнє середовище, залишаючи за собою тільки хороше.

Переглядів: 309 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1