Головна » До уваги батьків!
До уваги батьків!

Шановні батьки!

На сьогодні в Україні спостерігається спалах захворювання на кір. Особливу стурбованість  викликає захворюваність в Івано-Франківській області - 637 випадків. Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення. Керуючись ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та спільним листом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 08.09.2017 року №05-2/24166/1/11-9057 «Щодо спалаху захворювання на кір» з 10.10.2017 року рекомендуємо заборонити на період неблагополучної ситуації по кору відвідування навчального закладу дітьми, які не мають жодного щеплення проти цього інфекційного захворювання.

Одночасно повідомляємо, що на сьогодні в Калуші наявна в достатній кількості вакцина проти кору, що дає змогу провести вакцинацію дітей віком до 18 років.

Переглядів: 573 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0