Головна » І вечір цей для вічності – лиш мить
І вечір цей для вічності – лиш мить

23 червня відбулося останнє свято у випускників-ліцеїстів, адже саме сьогодні вони отримали свій атестат зрілості, ставши на поріг дитинства.

«І вечір цей для вічності – лиш мить» – під такою назвою пройшов випускний вечір у стінах нашого НВК, ведучими якого стали випускники цьогорічних класів ще у 2016 році – Олег Вітковський (9-А клас) та Роксолана Шикиринець (9-Б клас), захід для випускників організувала педагог-організатор Мар’яна Миронівна Атаманчук.

58 ліцеїстів цього дня покинули рідне гніздечко, ставши справжніми лебедями.

Пролунали востаннє напутні слова класних керівників Сороки Марини Миронівни та Констанкевич Оксани Михайлівни, які привітали ліцеїстів і побажали їм успіхів, доброї долі й здійснення мрій.

Звернулася до випускників-ліцеїстів директор НВК Тетяна Михайлівна Федорів, яка зі словами привітань закликала не забувати рідний заклад, вчителів, друзів та найкращі роки життя.

Від імені усіх батьків привітала випускників мама Анна Ярославівна Тимків.

А для запису в Книзі випускника запрошено ліцеїстку 11-А класу Богдану Чабан та 11-Б класу Ірину Шелемей. Опісля теплих слів побажання та спогадів, випускниці провели зворушливий діалог, у якому зі сльозами на очах згадали і першу оцінку, і перший успіх і перше кохання.

Подяка полинула також і до першої вчительки 11-Б класу – Любов Леонідівни Шевчук. А першу вчительку 11-А класу, на жаль, згадали у хвилині мовчання.

Пам’ятатимуть вчителі своїх випускників такими:

«11-А

Ерудовані та мислячі, інтелектуали, які неодноразово ставали призерами міських, обласних та  Всеукраїнських олімпіад, турнірів  та конкурсів, виявляючи високий інтелект та здібності. Серед них – переможці І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Наші випускники завжди перебували у вирі шкільного  життя, наповнювали його новим змістом, збагачували  творчими здобутками, своєю енергією. Талановиті та творчі, щирі та відкриті, веселі та винахідливі, кмітливі, з неперевершеним почуттям гумору, адже саме вони – команда КВН «В десятку», які є неодноразовими переможцями міських чемпіонатів КВН.

11-Б

Заклад гордиться здобутками своїх випускників, які впродовж навчання проявили свої обдарування, здібності і таланти. Вони  багатогранні в інтересах, захоплюються не тільки красою музики, поезії, природи, але й красою точних наук. Зокрема, є переможцями олімпіад з математики, економіки, інформаційних технологій, християнської етики, турніру з економіки, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Справжні українці та патріоти своєї громади, переможці ІІ (міського) та учасники ІІІ (обласного) етапу змагань дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Джура» (Сокіл), міського етапу змагань  обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний Ліс – 2017» - команда «Вітрогони».

Завершальним акордом випускного вечора стала клятва ліцеїста-випускника, а також традиційний вальс з батьками та вчителями.

Переглядів: 73 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0