Головна » Як проходив День Збройних сил України у Калуському НВК
Як проходив День Збройних сил України у Калуському НВК

До 26-ї річниці Збройних сил України у Калуському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей" відбувся військово-спортивний розважальний конкурс "Козацькі ігри та забави".

В результаті боротьби перемогли учні 11-А класу, які створили команду «Незамні», друге місце розділили між собою команда 11-Б та 10-А класів – «Вітрогони» та «Оселедці». А третє місце зайняла команда 10-Б класу – «Соколи свободи».

Під час конкурсу "Козацькі ігри та забави" команди змагалися у представленні команд, проходженні урочистим маршем, конкурсі "Визволення бранців", представляли художньо-літературні композиції, перетягували линву і вправлялися у швидкості поїдання вареників.

А родзинкою змагання став фінальний конкурс перетягування линви між командою-переможцем та вчителями-чоловіками. Перемогу здобули педагоги.

Наприкінці змагань до присутніх звернулася директор НВК Тетяна Михайлівна Федорів, яка подякувала учасникам за відмінну підготовку, а також наголосила, що із такими козаками та козачками наша Україна у надійних руках.

Переглядів: 158 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1