Головна » Як відзначають 14 жовтня у НВК
Як відзначають 14 жовтня у НВК

Цього дня учні 6-их класів чекали весь місяць, адже старанно готувалися. Конкурс строю та пісні "Не журися, Україно, ми - твої сини" приніс перше місце команді 6-Б класу, які показали найкращу підготовку по всіх критеріях. До складу журі увійшли педагоги-організатори НВК Уляк Мар'яна Василівна, Атаманчук Мар'яна Миронівна; бібліотекар закладу Лужна Ольга Іванівна та випускник НВК, учасник команди "Вітрогони" Володимир Неживело. Очолила склад журі заступник директора з виховної роботи Олександра Миронівна Лужна.

Фестиваль "Пісні, народжені в АТО", що відбувся у День захисника України, став справжньою історичною подією для нашого міста. Тому ми не могли не долучитися до цього. Впродовж тижня учні НВК писали листи та малювали малюнки. І саме під час фестивалю у ПК "Юність" ми завершили розпочату акцію "Передай теплий привіт солдату", подарувавши їм частинку наших сердець та привітань. Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції.

Переглядів: 159 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0