Головна » Калуський бал літературних героїв
Калуський бал літературних героїв

Полонез, вишукані плаття, професійні танцюристи та багато героїв творів зарубіжної літератури зібрав королівський Бал у приміщенні Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей». Четверте міське свято поціновувачів зарубіжної літератури організували вчителі Калуських ЗОШ №8, 9 та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» – Мирослава Миколаївна Давидчак, Лідія Зіновіївна Мрочко, Мирослава Михайлівна Дідух.

Кожен народ має свого представника в літературному королівстві, яким пишаються співвітчизники та читачі всього світу, якого цитують і якого наслідують. Сьогодні вони були запрошеними гостями королівського балу. Традиційно, до танцю та слова запрошувала усіх присутніх Королева Золотого пера, яку вдало і граційно цього дня зіграла учениця 11-В класу Калуського НВК Юлія Малинка, їй допомагали розпорядники, яких зіграли Мар’ян Решетун і Валентин Лужний.

Відрекомендувала королева й меценатів, які оцінювали номери шкіл міста, до їхнього складу ввійшли вчителі зарубіжної літератури на чолі з директором Калуського міського методичного центру Уляною Дребот.

Преамбулою кожного номеру були відомі гості із європейських країн: фея Рожа-Гожа (Євгенія Андріїв), «Андерсен наших днів» - Астрід Ліндгрен; герой Польщі – Фредерік Шопен (Віктор Полторацький); австрійський хлопчик із бляшанки – Кондрат; французька Попелюшка (Ірина Шелемей); іспанський музикант,талановитий композитор, поет і драматург – Фредеріко Гарсіа Лорка (Іван Сергенюк); кохання усього життя Данте – Беатріче (Олена Грищишин); та герой твору Чарльза Діккенса – Олівер Твіст.

Кожен із учасників балу підтверджував мету даного заходу – бути добрішим, милосерднішим, шукати у всьому позитив та переборювати труднощі, які трапляються на життєвому шляху. Наприкінці заходу усіх учасників було відзначено номінованими дипломами і статуетками золотого пера у золотій чорнильниці.

Маємо надію, що Калуський бал у європейській інтерпретації залишиться хорошим спогадом для його учасників надовго.

Переглядів: 414 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1