Головна » Калуський НВК зустрів новий навчальний рік
Калуський НВК зустрів новий навчальний рік

Першовересень у цьому навчальному році зустрів у стінах Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» 104 першокласники, які впевнено крокують  від сьогодні Країною Знань, щоб кожного дня відкривати для себе багато нового й цікавого.

Перший день осені завжди особливий для тих, хто чує мелодію першого дзвінка навчального року, хто з нетерпінням очікує на початок чогось нового й цікавого, хто щоразу готовий здобувати все нові й нові знання. Першовересень скликав у стіни найбільшого навчального закладу міста Калуша втридцяте 1204 учнів, які сьогодні офіційно розпочали новий навчальний рік.

Свято Першого дзвоника, традиційно, розпочалося виконанням гімну України. Опісля якого до своєї великої шкільної родини звернулася зі словами привітання директор НВК «ЗОШ №10-ліцей» Тетяна Федорів, яка привітала усіх учасників навчально-виховного процесу із вдалим початком.

Усе в житті буває уперше, вперше переступили шкільний поріг і 104 першокласники, серед яких – унікальний, перший клас у Калуші – «Інтелект України».

Присутні на святі Першого дзвоника гості заходу – Найда Андрій – голова піклувальної ради НВК, депутат Калуської міської ради, директор Трубного заводу та Віталій Джуган – депутат Калуської міської ради.

Традиційним у стінах цього навчального закладу також було і звернення Королеви знань, яка гордо підняла Ключ, що відкриває новий навчальний рік. Поблагословив велику шкільну родину цього дня і духовний наставник закладу – настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП о.Федір Мороз.

Тож, дорогі учні, з добрим початком вас! Хай благословить Господь на новий навчальний рік. Щоб усе вдавалося легко і з успіхом! Хай скарбничка навчального закладу цьогоріч поповниться у багато разів більше, ніж попереднього!

Переглядів: 142 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1