Головна » Команда КВН «В 10» про тур Європою
Команда КВН «В 10» про тур Європою

Минулі вихідні для команди КВН «В десятку» видалися емоційними та сповненими нових вражень. За результатами гри КВН, яка відбулася у березні, команда здобула друге місце і була нагороджена туром до Будапешту й Відня.

Першого дня учні разом із керівниками команди Уляк Мар’яною Василівною та Атаманчук Мар’яною Миронівною ознайомилися із Будапештом – столицею Угорщини.

«Головний вид Будапешта відкривається з набережної Дунаю: з лівого берега в усій красі видно Буду з її Рибацьким бастіоном, королівським замком і собором Святого Матяша, з правого - Пешт і приголомшливу будівлю парламенту Угорщини.Відвідали ми також площу Героїв, фешенебельний проспект Андраші і замок неймовірної краси позаду площі Героїв – Вайдахуняд, на газончиках біля якого прекрасно відпочили та набралися сил. Особливо неймовірний та чарівний Будапешт вночі, а ми мали нагоду його таким побачити. Незабутньою також видалася факультативна екскурсія на кораблику Дунаєм», – ділиться керівник команди.

Другий день був ознаменований поїздкою до Відня.

«Почалося знайомство із площі Марії-Терезії та її палаців. Не менше враження також справляли палаци Хофбург - зимова резиденція імператорів Австрії. Чимало інших будівель, що перехоплювали подих: Чумна колона зі святою Трійцею, де імператор зображений на колінах; велика красива площа, вулички, магазинчики, брендові бутіки. Так всього багато, що розбігалися очі, але нарешті вони сконцентрувалися на чомусь великому – архієпископський, кафедральний і приходський собор святого Стефана і всіх святих! Це найвеличніше і найпрекрасніше, що зір колись дивувало. Пощастило бути всередині і дізнатися про історію двох чудотворних ікон. Ікона Богородиці плаче у Велику П'ятницю, а на іконі Спасителя у Ісуса постійно підростає борода. Далі – будинок Моцарта, історії кафе, забігайлівок, звідки взялося "Ах мій милий Августине", танцюючий годинник, школа верхової їзди, пам'ятник зарученим. Вразила Скарбниця Габсбургів, у якій виставлені корони з 1552 року, прикрашені коштовними каміннями; побутові речі імператорської знаті: смарагдова сільниця, трояндова золотазберігальниця парфумів; колиска сина Наполеона Бонапарта з 25кг чистого срібла і найсокровенніше для кожного християнина – частинка Древа Животворного Хреста, цвях з руки Ісуса та копіє.
Відень відкрився для команди «В10» наступним соціативним ланцюжком – кава, вальси, історія, коштовності, "солодкий Моцарт" і... зацукровані фіалки - солодощі імператриціСісі», – розповідають керівники «В10».

Повернувшись назад, команда разом із керівниками ще вирує у приємних спогадах, за що хоче висловити величезну подяку людям, які дали можливість сьогодні ділитися побаченим і почутим. Дякуємо міському голові Калуша – Ігорю Матвійчуку, його заступникам. Величезна подяка також підприємцям: Ігорю Хемичу, Володимиру Кузику, Миколі Полицькому, Петру Білінському, Володимиру Богусевичу та Олегу Фененцу.

Бажаємо усім, кого зацікавила наша розповідь, хоча б єдиний раз у житті відвідати ці країни, побачити неймовірну красу та насолодитися поїздкою. Такі моменти роблять наше життя різнобарвним та неймовірним!

Переглядів: 361 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0