Головна » Команда КВН "В десятку" виборола місце у фіналі міжшкільного чемпіонату
Команда КВН "В десятку" виборола місце у фіналі міжшкільного чемпіонату

У середу, 24 січня у Калуш повернувся дух КВНу. Уже другий рік поспіль юних, талановитих та креативних школярів об'єднує любов до гумору. Цьогоріч до шкільних команд поза конкурсом долучилась команда з Калуського політехнічного коледжу. Відкривали півфінал гості з Івано-Франківська. Варто зазначити, що в цьому році команди проявили неабияку підготовленість у своїх виступах. Серед них і "золоті"  чемпіони минулого року - команда "В десятку".

У першому конкурсі візитці, команди демонстрували не тільки мініатюри, а й пісні з танцями. Гумористи команди "В десятку" розкривали актуальні для калушан ситуації. Підтримка залу і влучні жарти принесли команді у першому конкурсі середній бал - 9,7. Далі був тріатлон, в якому команди зачитували по п'ять жартів та відповідали на питання розминки від членів журі. В цьому конкурсі в скарбничку нашої команди потрапив середній бал 8,8. В результаті гри, команда КВН "В десятку", у складі Філімонової Анастасії, Пайша Ярослава, Мельника Юрія, Полторацького Віктора, Олексюк Юлії, Андріїв Євгенії, Шелемей Ірини (звук), Грищишин Олени (реквізит) під керівництвом педагогів-організаторів Атаманчук М. М. та Уляк М. В., вибороли путівку у фінал з середнім балом за два конкурси - 9,25.

Для усіх, хто мав бажання переглянути виступ команди "В десятку", але не мав змоги потрапити у ПК "Юність" того дня, інформаційні партнери - канал "CiTiVi" представляє запис конкурсу-візитки.

Переглядів: 202 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1