Головна » "Місце зустрічі - місце дитинства"
"Місце зустрічі - місце дитинства"

28 квітня у актовій залі нашого навчального закладу відбулася зустріч випускників під назвою "Місце зустрічі - місце дитинства".

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять п'ять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об'єднують класні керівники, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам'яті назавжди.

Ведучими вечору зустрічі були випускники школи-ліцею - Мар'яна Атаманчук та Назар Харкевич.

Хвилиною мовчання присутні вшанували педагогів нашого закладу, а також колишнього випускника, загиблого Героя Небесної Сотні Ігоря Дмитріва.

Опісля з вітальним словом до усіх присутніх у залі звернулася директор нашого навчального закладу Тетяна Федорів, яка підсумувала здобутки та успіхи школи. А також висловила вдячність усім, хто прийшов на цю зустріч: "Коли у оргкомітеті виникла ідея організувати таку зустріч, ми боялись, переживали, чи вдасться зробити задумане. Я щиро вдячна всім, хто відгукнувся та прийшов".

Тетяна Михайлівна, зазначила, що з 1 вересня 2018 року заклад буде реорганізовано у ліцей зі структурними підрозділами "початкова школа" та "гімназія". Згодом директор передала колишнім учням закладу "Український щоденник випускника". Ідея із записами в ньому належить випускникам 2014 року, які вперше його заповнили.

Зустріч із дитинством- це завжди свято. Шкільні роки - найщасливіша пора у нашому житті. Ми так поспішаємо стати дорослими, що інколи не помічаємо цього. Зустрівшись через роки, розуміємо цінність друзів дитинства, вчительських уроків та тих неповторних моментів, що поєднували.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди.

Переглядів: 118 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0