Головна » Педагогічна практика вчителів української мови та літератури
Педагогічна практика вчителів української мови та літератури

«На кожен твір ми повинні дивитися як на вікно, через яке можемо показати дітям той чи інший бік життя», писав К. Ушинський. Тому тема педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації – вчителів української мови та літератури «Методика аналізу художнього твору» є актуальною та важливою. Використовуючи різні форми роботи (науково-методичне інформування, презентацію досвіду роботи педагогів закладу, майстер-клас, воркшоп, круглий стіл), вчителі поставили собі за мету сформувати основні теоретичні та практичні засади аналізу художніх творів на уроках української літератури. У роботі взяли участь: Уманців Н. С. – завідувач лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін ІФОІППО, Скоморовська Н. Б. – викладач кафедри теорії та методики навчання ІФОІППО, Дребот У. Т. – директор Калуського міського методичного центру, Кохан Г. Я. – методист Калуського міського методичного центру.

Директор НВК – Федорів Т. М. – ознайомила присутніх з візитною карткою закладу. Слухачі курсів взяли участь у майстер-класі «Інформаційно-комунікативні технології як засіб активізації творчого мислення учнів під час аналізу художнього твору», проведеного Логуш О. І., на якому повправлялися у створенні інтелекткарт. Далі увазі гостей було представлено урок позакласного читання в 5 класі за повістю В. Чемериса «Аравійська пустеля» (Кецмур О. В.) та урок літератури рідного краю в 10 класі за творчістю Т. Мельничука (Захар М. В.). Цікавою та пізнавальною була інтерактивна гра «Я люблю Україну» між командами учнів 8-А та 8-Б класів, яку організувала та провела Атаманчук М. М. Незабутнє враження на слухачів курсів справила екскурсія у шкільний музей «Народні скарби» та воркшоп практичного психолога Безкоровайної О. М. , яка поділилася досвідом використання казкотерапії в роботі з учнями.

Поділившись досвідом, вчителі української мови та літератури Калуського НВК мають надію, що це стане у нагоді усім колегам-гостям, які цього дня відвідали навчальний заклад. Адже неабияк важливим є систематичне навчання і пізнання чогось нового, щоб потім це використати у своїй роботі, таким чином покращити свою особисту методику викладання та професійно збагатитися.

Матеріали педпрактики знаходяться у рубриці Методична робота - педагогічна майстерня

Переглядів: 308 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1