Головна » Посвята в першокласники
Посвята в першокласники

Уже вкотре Тиждень початкової освіти у навчально-виховному комплексі завершується традиційною посвятою в першокласники. На найменших членів шкільної родини цього дня чекало чимало сюрпризів, які веселили та зачаровували, дивували та переймали подих у юних школярів.

Цього дня вони відчувають себе уже повноправними учнями школи, адже за декілька місяців уже вивчили шкільні коридори, вчителів та навчилися всьому, що допоможе їм у шкільному житті впродовж довгих 10-ти років. Тому посвята у першокласники – це казкове дійство, яке дасть кожному малюку зрозуміти й усвідомити, що школа радо зустріла кожного із них.

Із чарівної Країни знань до дітей завітали шкільні друзі – Зошит, Буквар, Математика та Лінійка. Вони закликали берегти шкільне приладдя. А Мальвіна й Буратіно довели, що кожна людина зобов’язана вміти читати, щоб не потрапити у таку халепу, як казкові персонажі.

Учні 5-В класу підготували для першокласників танець сплюхів, який висміяв лінивих малят. Завершальним акордом заходу стало звернення заступника директора Казіміри Станіславівни Гринькевич, яка привітала цьогорічних першачків із першим важливим святом у їхньому шкільному житті.

Переглядів: 203 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1