Головна » Привітання директора НВК Тетяни Федорів з нагоди ювілею школи
Привітання директора НВК Тетяни Федорів з нагоди ювілею школи

Люба моя шкільна родино!

Вітаю Вас із ювілеєм – 30 річчям заснування закладу освіти.

Десята школа – найбільша та найдружніша шкільна родина в нашому місті. Це вчителі, які навчали і навчають, це учні, які вчаться зараз, і випускники, які навчались, це батьки, які колись навчались тут, а зараз приводять своїх дітей, а дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступні покоління. І так за днями дні, за роками роки, за десятиріччями десятиріччя.

Школа – це пам’ять, традиції, дух, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки.

Наша школа випустила тисячі талановитих випускників, які, без сумніву є щирими, добрими, духовно багатими людьми, які несуть у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до родини, громади, Батьківщини.

Я вдячна долі за надану мені честь очолювати такий талановитий колектив. Дякую вам учні за реалізацію наших спільних задумів, за вашу працю, усмішки, думоки та емоції, за те, що разом з вами щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. Ви всі – духовно багаті, всебічно розвинуті, талановиті, ерудовані, демократичні й розкуті. Ви – діти нового покоління.

Дякую вам, випускники, за добрі справи, які прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.

Спасибі вам, колеги, за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії, за надану можливість мріяти і підтримку в реалізації цих мрій.

Низькій уклін вам, учителі-ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з вас – це золоті сторінки історії нашої школи. Дякую всім технічним працівникам – ваш щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний і почесний.

Велике спасибі вам, батьки! Тісний зв’язок, взаєморозуміння і щире спілкування дають нам можливість будувати сміливі плани та розвивати школу, піднімати наших дітей на вершини успіху.

Дякую міській громаді та засновнику закладу, Калуській міській раді, управлінню освіти – за взаєморозуміння та підтримку в реалізації сміливих планів, довіру й повагу.

Бажаю усім успішного здійснення нових планів та задумів, невпинного цілеспрямованого руху до нових вершин успіху. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою всім за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З ювілеєм, моя люба шкільна родино!

Низький уклін тобі, рідна школо!

Переглядів: 286 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1