Головна » Пролунав Останній дзвоник для 28 випуску НВК
Пролунав Останній дзвоник для 28 випуску НВК

У навчально-виховному комплексі пролунав двадцять восьмий Останній дзвінок, який сповістив про закінчення чергового навчального року. Святкова лінійка розпочалася з урочистого виходу випускників, яких радо зустрічали учні, батьки та гості свята.

На урочисту лінійку завітали Шпак Любов Андріївна - завідувач сектору виховної роботи, дошкільної та позашкільної освіти Калуської міської ради, Поташник Леся Федорівна - начальник фінансового управління Калуської міської ради, Заєць Василь Михайлович - батько засновників найвищої нагороди НВК "Я українець", Мацьків Ігор Михайлович - заступник генерального директора ВАТ "Карпатнафтохім" по роботі з персоналом, о. Микола Крушец, о. Федір Мороз, воїн АТО, випускник НВК - Олександр Коваль.

Після вітального слова директора НВК Федорів Т. М. до учнів із зачитанням наказу "Про переведення учнів перших-четвертих класів та нагородження похвальними листами" звернулась заступник диреткора з навчально-виховної роботи Гринькевич К. С. За добрим християнським звичаєм у щасливу дорогу життя одинадцятикласників благословили отці.

Незмінною традицією  навчально-виховного комплексу залишається щорічне нагородження найкращих значком "Я українець" всіх, хто бере на себе зобов'язання  бути гідним високого звання Людина, дотримуватись принципів і мати свої переконання. Цього року такими учнями стали: Носик Роман, Романів Романа, Барнич Вікторія. Нагороджував випускників Заєць Василь Михайлович.

Поруч зі святом Останнього дзвоника, НВК відзначає і свято олімпійців, адже за навчальний рік ми назбирали достатньо нагород, щоб підбити підсумки перед громадськістю, друзями, батьками. Найвищої інтелектуальної нагороди у 2016-2017 н.р. за рішенням педагогічної ради удостоїлись: Чабан Богдана та Демедюк Віталій.

Зі щирими слова вдячності звертались цього святкового дня і випускники. Важко уявити одинадцять років навчання без підтримки рідних та близьких. За цей час вчительська підтримка стала батьківською наукою та мудрістю. Покидаючи шкільний поріг, учні одинадцятого класу залишили настанови своїм молодшим друзям, які залишаються у стінах рідного навчального закладу. А Королева Знань передала свої повноваження юній помічниці, яка тепер гордо носитиме нове звання.

Закружляли у танку юності випускники, востаннє виконуючи вальс на шкільному подвір'ї. Після цього наступила та мить, яку хтось з нетерпінням чекав довгий час - мить, коли пролунав Останній дзвінок.  А далі були дружні обійми і спільне відпускання кульок у небо з впевненістю, що усі мрії здійсняться.

Переглядів: 906 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1