Головна » Святий Миколай завітав до НВК
Святий Миколай завітав до НВК

Найказковіший день, найзагадковіша ніч і найочікуваніше свято нарешті прийшло в Україну. Ми усі чекали на нього цілий рік. Кожен по-своєму готувався. За рік намагалися назбирати якомога більше справ, щоб святий Миколай загадкової ночі не оминув нашої домівки. Жодної оселі, жодної подушки, жодного чемного дитяти не залишив без подарунка святий Угодник. І такий незвичайний день так само по-особливому розпочався у навчально-виховному комплексі. Уся шкільна родина дружньо засвітила вогні на ялинці, додаючи до слів побажань трохи любові і віри в диво.  А святковий настрій у стінах навчального закладу панує уже тиждень. Адже уже другий рік поспіль класні колективи долучаються до загальношкільного проету "Новорічне диво" і створюють неймовірні композиції з витинанок, приправляючи їх позитивними емоціями. А вестибюль НВК прикрашає не тільки лісова красуня, а й атмосферна виставка малюнків під назвлю "Різдвяна казка".
День 19 грудня став по-справжньому казковим для учнів початкової ланки. Завдяки вихованцям гуртка театрального мистецтва "Браво" та їх керівнику Джуган Л.М., спільно з учнями 2 - Г класу (кл. кер. Іванюк Г.В.) юні школярі здійснили неймовірну подорож до засніженого лісу. Цікаві пригоди та дивовижні зустрічі дозволяли почути у глядацькому залі щирий сміх та здивування.
Погода за вікном продовжує створювати справжню передсвяткову атмосферу, даруючи незбутні емоції від зимової казки. Важливо зберегти ці емоції у своєму серденьку, щоб свято стало незабутнім.

Переглядів: 226 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1