Головна » Свято Обдарованих - "Олімп - 2018"
Свято Обдарованих - "Олімп - 2018"

25 травня 2018 року у нашому навчальному закладі відбулося свято - "Олімп - 2018" - свято Інтелекту, Гордості й Таланту, де були нагороджені переможці всеукраїнських, обласних та міських олімпіад, конкурсів, фестивалів та змагань. У актовій залі зібралась обдарована та талановита молодь, а також вчителі та батьки, щоб порадіти навчальним здобуткам школярів.

Чарівні ведучі, учні нашого закладу, Лужний Валентин (учень 9-А класу) та Хацевич Софія (учениця 8-Д класу), із хвилюванням розпочали шкільне свято.

Рішенням педагогічної ради навчально-виховного комплексу значком "Я-Українець" були нагороджені Чабан Богдана (учениця 11-А класу) та Шелемей Ірина (учениця 11-Б класу).

На Олімп в номінації "Олімпійська надія" вступили переможці II та III міських етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. А нагороджувала їх заступник директора з навчально-виховної роботи Тхір Любомира Ярославівна.

Нагороджувала переможців II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в номінації "Прометей науки" заступник директора з навчально-виховної роботи Журлова Наталія Євгенівна.

В номінація "Таланти НВК" здійснила нагородження заступник директора з навчально-виховної роботи Лужна Олександра Миронівна.

Найвищої інтелектуальної нагороди удостоєні Хухра Вікторія (учениця 9-А класу), Гудзовата Христина (учениця 7-В класу) та хореографічний колектив "Гармонія".

В номінації "Гордість початкової школи" вітали учнів початкових класів, а нагороджувала їх заступник директора з навчально-виховної роботи Гринькевич Казіміра Станіславівна.

За титанічну освітянську працю були вручені грамоти педагогам школи.

Таланти школи вітали своїми хореографічними та вокальними виступами.

2-В клас танець "Кокетка"

Хореографічний колектив "Гармонія" танець "Василина"

Зачарували своїми голосами Пукіш Магдалина, учениця 5-В класу, та

Дакус Михайло, учень 8-Д класу.

Бажаємо переможцям не зупинятись на досягнутому, а вчителям терпіння, творчої наснаги, і ще не один рік готувати достойних учнів, якими буде пишатись не лише наш заклад, але й вся країна!

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0