Головна » Тиждень ГПД “Розвиток творчих здібностей учнів в умовах групи продовженого дня”.

З 2 по 6  квітня 2018 року у Калуському НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей” було проведено тиждень ГПД “Розвиток творчих здібностей учнів в умовах групи продовженого дня”.

Учні ознайомилися із традиціями Святого Великого Посту в Україні, підготовкою до Великого Воскресіння, з порадами “Ти приходиш до храму Божого”. Вихованці виготовляли вітальні листівки, розмальовували крашанки, писанки, водили гаївки. Підсумком тижня стали виставка творчих робіт учнів “Славимо Великдень” та година духовності “Світле свято Великоднє”.

Переглядів: 33 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0