Головна » У НВК відбувся І шкільний турнір зі швидкісного збирання кубика Рубіка
У НВК відбувся І шкільний турнір зі швидкісного збирання кубика Рубіка

Все більшої популярності серед учнів навчального закладу набирає швидкісне збирання кубика Рубіка. Головоломка побачила світ завдяки угорському скульптору і викладачеві архітектури Ерне Рубіку. Винахіднику прийшла в голову ідея створити наочну модель, за допомогою якої буде можливість продемонструвати студентам основи математичної теорії груп. На початку кубик виглядав як набір з 27 дерев’яних  кубиків з різнобарвними гранями. До наших днів головоломка прийняла пластмасову форму, що складається з 26  маленьких кубиків, які здатні обертатися і рухатися по невидимим осям. Суть головоломки полягає в тому, щоб повертати грані кубика всілякими способами до тих пір, поки кожна грань не буде складатися з квадратів одного кольору. Вперше зібрати головоломку винахіднику  допомагали його друзі та студенти і витратили на це близько місяця. Учасникам турніру зі швидкісного збирання кубика у ліцеї знадобилось значно менше часу. Серед заявлених учасників кожен демонстрував свою майстерність і вміння з неабиякою швидкістю скласти «кольорову головоломку». В результаті, переможцем першого шкільного чемпіонату став учень 6 - Г класу - Боднарчук Лоріс, який справився із складаням кубика за 30 секунд. На кілька секунд довше збирав головоломку учень 7 - В класу  - Богусевич Іван, зайнявши другу сходинку. А учень 8 - Г класу - Скібіцький Дмитро, посів третє місце у змаганнях, продемонструвавши результат у 37 секунд. Нагородження переможців відбулось у понеділок, 19 березня, на загальношкільній лінійці. Органзітори заходу щиро дякують усім, хто виявив бажання прийняти участь у чемпіонаті та мають велику надію, що шкільний турнір прийме постійний характер. До вашої уваги представляємо результати кожного учасника:

Прізвище, ім’я учасника

Клас