Головна » Учні НВК на прощі випускників
Учні НВК на прощі випускників

За останнє десятиліття село Погоня стало одним з найбільш відвідуваних паломницьких святинь України, де розміщений Святоуспенський монастир отців Василіян, в якому зберігається чудотворна ікона Матері Божої. Протягом усього року Погоня приймає величезну кількість прочан. А з приходом травня сюди збираються випускники. Цьогоріч майже тисяча випускників із усіх куточків Івано-Франківської області стали учасниками прощі випускників, яку організувала Комісія у справах освіти та виховання, Молодіжна комісія ЧСВВ, а також Братство свщм. Йосафата Івано-Франківської Духовної Семінарії. Із Калуша охочих долучитися до такого заходу налічувалося понад 70 осіб із усіх шкіл міста. Із них – учні 11-А, 11-Б та 9-В класів Калуського НВК разом із вчителями Давидчак Мирославою Миколаївною та Атаманчук Мар’яною Миронівною.

Тема цьогорічної прощі була "Єдність з Богом - гарантія зросту особи". До програми ввійшла молитва на вервиці, квест "Пізнаємо чесноти", Архиєрейська Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Кир Володимир у співслужінні зі священиками Івано-Франківської Архієпархії.

По завершені Служби Божої Митрополит Володимир привітав учасників прощі, бажаючи цьогорічним випускникам знайти добру дорогу у своєму житті. Проща продовжилася мистецькою програмою із флешмобами та дискотекою для юних цьогорічних випускників. Наприкінці програми усі учасники цьогорічної прощі мали нагоду сфотографуватися напам’ять.

Переглядів: 131 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1