Головна » Урок гідності
Урок гідності

Що таке гідність? Який вчинок людини можна назвати гідним? Що я роблю для інших? Над цими питаннями диспутували учні 10-В (класний керівник Олексин Л. Д.) та 5-Б (класний керівник  Логуш О. І.) під час Уроку гідності, який було проведено в рамках міжнародного проекту Global Dignity Day: Ukraine.

У рамках цього проекту відзначають День Гідності 60 країн світу, тому цього дня серед них виявили бажання бути й ми. Учні та гості заходу ділилися власними історіями гідності, вивчали основні принципи гідності.

Різноманітні інтерактивні цікаві й захоплюючі методи роботи стали прекрасним доповненням розмови про людську гідність. На завершення уроку Гідності учні й запрошені писали листа самому собі про те, що потрібно зробити, щоб через рік рівень твоєї гідності збільшився. Отож усі листи учні заховали у шкатулку і відкриють аж через рік.

Переглядів: 122 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1