Головна » "В десятку" - володарі срібла у ІІ міжшкільному чемпіонаті КВН
"В десятку" - володарі срібла у ІІ міжшкільному чемпіонаті КВН

Четвер, 22 березня 2018 р. прихильникам шкільного КВН у м. Калуш запам'ятається запеклою боротьбою за звання чемпіона ІІ сезону міжшкільного чемпіонату КВН. За можливість стати першими змагались команди "В10", "Гі-Га-Гу", "Не суть", "По-перше" та "Більше ніж".  Команди були представлені у чотирьох конкурсах: візитка, розминка, конкурс капітанів (монолог) та домашнє музичне завдання. Цьогоріч "В 10" складалась із капітана команди - Пайша Ярослава, учасників - Олексюк Юлії, Філімонової Анастасії, Андріїв Євгенії, Мельника Юрія, Полторацького Віктора та звукорежисера - Шелемей Ірини. Керівниками команди другий рік поспіль є педагоги-організатори навчально-виховного комплексу - Атаманчук М. М. та Уляк М.В.

Як відзначили члени журі, що цьогоріч фінал видався дуже сильним в плані підготовки команд. До підбиття підсумків різниця у балах була мінімальною. "В 10" відкривала конкурсну програму своїм виступом у візитці. Два "коники" на сцені принесли команді 81 бал. У наступному конкурсі - розминці, учасники відповідали на питання членів журі. Після влучних відповдей до загального результату команди додалось ще 77 балів. Не залишив нікого байдужим стенд-ап капітана команди - улюбленця публіки Славіка Пайша. Зал щедро прийняв розповідь капітана і його зізнання в симпатії члену журі - Ользі Мельниковій. Своєю харизмою і акторською грою юний КВН-івець заробив для команди 85 балів. Останнім конкурсом гри було домашнє музичне завдання на тему "Ранок після випускного". Даша-мандрівниця разом зі своїми друзями допомагали мамі шукати дітей після випускного. Це був найкращий музичний номер за словами журі і за оцінками, виставленими команді "В 10". Таким чином, після чотирьох конкурсів п'яте місце посіла команда "Не суть", четверту сходинку завоювала команда "По-перше", а призові три місця здобули команди "Гі-Га-Гу", "В 10" та "Більше ніж".

Як стверджує Настя Філімонова, конферансьеє команди "В 10": "Гра пройшла на вищому рівні. Всі команди молодці. Вітаємо переможців і дякуємо редакторам за змогу проявити себе".

Також з позитивними емоціями та захопленням згадує про фінальну гру учасник команди Юра Мельник: "Це був справжній випускний з Калуського клубу КВН, який ми запам'ятаємо надовго. КВН - це найкраща пригода, яка трапилась зі мною в житті. Хочу подякувати клубу КВН за приємні моменти"Керівники команди зізнаються, що девізом команди цьогоріч стала стабільність. У півфіналі другого чемпіонату "В 10" здобула друге місце і з таким же ж результатом підкорила фінальну гру. А капітан команди - Ярослав Пайш, продовжив хорошу традицію і вдруге здобув титул кращого актора фіналу.

На цьому свято КВНу не завершилось, а продовжило дивувати несподіваними сюрпризами. А приємних моментів, справді, було багато. Серед них - дискотека для усіх учасників Весняного кубку та фінальної гри, поїздка команд у відпочинковий комплекс "Ялинка"; тур Європою для володарів другого місця.

Команда КВН "В 10" висловлює щиру вдячність міському голові Ігорю Володимировичу Матвійчуку, членам журі, спонсорам ІІ сезону міжшкільного чемпіонату КВН за щедрі подарунки та редактору команди - Валігурському Сашку!

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1