Головна » Відбулася управлінська практика «Управління інноваційними процесами в школі»
Відбулася управлінська практика «Управління інноваційними процесами в школі»

17 листопада НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» приймав керівників закладів освіти м.Шепетівка Хмельницької області в рамках управлінської практики директорів під назвою «Управління інноваційними процесами в школі».  Метою даної зустрічі було презентувати напрямки розвитку освіти міста в умовах реформування галузі. Серед основних завдань – розкрити шляхи становлення профільної школи в умовах інтеграції, розглянути стратегії інноваційного менеджменту в умовах освітніх реформ України, сформувати цілісне уявлення про систему роботи та психолого-педагогічний супровід обдарованих дітей, ознайомитися з європейськими принципами створення умов для розвитку творчого потенціалу особистості.

Зустріч керівників розпочалася у нашому навчальному закладі із ознайомлення з планом роботи. Учасники практики мали нагоду почути про пріоритетні напрямки розвитку освіти в Калуші, які презентувала начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Олексіївна Люклян.

Директор НВК Тетяна Михайлівна Федорів презентувала заклад, а також розповіла про профільну школу в умовах інтеграції. Мали нагоду учасники практики відвідати урок плавання у 3-Д класі, який провів вчитель фізичної культури Василь Михайлович Качур.  Далі за планом дня директори навчальних закладів відвідали Калуську гімназію імені Дмитра Бахматюка, ЦХТДЮМ та музей-садибу Івана Франка. Завершилася практика круглим столом, де учасники мали нагоду обмінятися досвідом та висловити свої пропозиції.

Переглядів: 133 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1