Головна » Вручення свідоцтв учням 9-их класів
Вручення свідоцтв учням 9-их класів

Минулого тижня у навчально-виховному комплексі відбулося вручення свідоцтв учням 9-их класів - своєрідна кульмінація дев'ятирічного навчання у стінах рідного навчального закладу.  По-справжньому добрий і сонячний ранок зустрів юних хлопців і дівчат, які зупинились перед нелегким вибором: продовжити навчання у школі, чи почати освоювати омріяну спеціальність?

Дев'ять років подорожували країною знань чотири класи, а саме: ліцейний біолого-хімічний 9 - А клас (кл. кер. Фуртас Г. В.), ліцейний математичний 9 - Б клас (кл. кер. Гуць Н. М.),   9 - В клас - клас універсального профілю (кл. кер. Логуш О. І.) та 9 - Г клас - клас з додатковим вивченням німецької мови (кл. кер. Кравчук О. Б.).

У кожної людини є два береги. Від одного вона відпливає, а до другого, обов'язково, має припливти. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності і любові. Рушаючи від цього берега, учні прослухали наказ "Про переведення та випуск учнів 9-их класів", який наближав усіх до кульмінаційного моменту.

Після вручення свідоцтв зі щирим святковим настроєм для усіх присутніх представили музичний дарунок юні таланти НВК - Михайло Дакус та Христина Гвоздецька. На такій позитивній ноті завершилось урочисте дійство. Вітаємо вас, наші юні випускники! Йдіть впевнено у доросле життя, крокуючи під Господнім благословенням, з любов'ю, повагою та підтримкою один одного!

Переглядів: 340 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1