Головна » Вшануймо світлу пам'ять Героя України
Вшануймо світлу пам'ять Героя України

9 жовтня у навчально-виховному комплексі вшанували світлу пам'ять Героя Небесної сотні, Героя України, випускника нашого навчального закладу – Ігоря Дмитріва. Саме цього дня йому мало би виповнитися 34 роки. Учні поклали квіти до меморіальної дошки Герою та вшанували світлу пам'ять Героя України хвилиною мовчання.

До учасників навчально-виховного процесу цього дня звернувся учасник АТО Віктор Павлів, який привітав усіх з прийдешнім святом Дня захисника України і наголосив, що кожен із нас – частинка великої держави, яку повинні збагачувати та прославляти своїми вчинками й здобутками.

«Найбільший ворог людини та усього людства загалом – байдужість, – наголосила директор НВК Федорів Тетяна Михайлівна. – Ми не маємо права втратити те, що так важко потом і кров’ю здобули. Тому сьогодні задумаймося кожен над тим, що ми зробили вчора, сьогодні і зробимо завтра для нашої держави й для себе, зокрема».

Окрім того, ліцеїсти також згадали й про 75 річницю створення УПА та День захисника Вітчизни, яку святкуватимемо 14 жовтня. А у переддень, 13 жовтня, у НВК оголошено День вишиванки. Також впродовж цього тижня у НВК проходить акція «Передаємо теплі слова солдатам», в рамках якої учні та всі охочі матимуть змогу намалювати малюнок чи написати листа захисникам нашої держави.

Переглядів: 354 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1