Головна » Загальноміська учнівська акція пам'яті Героїв Крут
Загальноміська учнівська акція пам'яті Героїв Крут

У пам’яті багатьох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 юнаків під Крутами. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. 29 січня 2018 року на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 км на північний-схід від Києва  розпочався  бій, який  тривав годин із 5 між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми київськими студентами, що захищали підступи до Києва. Бій тривав більше 5 годин, українці відбили кілька атак, під час яких понесли значні втрати. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Учні навчально-виховного комплексу долучились до загальноміської учнівської акції пам'яті Героїв Крут, вшанувавши хвилиною мовчання подвиг тих, хто віддав своє життя за вільну Батьківщину. Опісля загальношкільної лінійки бібліотекарі закладу підготували захід для паралелі 9 класів. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Переглядів: 102 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1