Головна » Звіт директора Калуського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 -ліцей" перед громадськістю за 2016-2017 р.н.

Уже другий рік поспіль, завдяки функціонуванню шкільного телебачення «Life 10» на базі Калуського НВК, звіт директора НВК Федорів Тетяни Михайлівни перед громадськістю відбувається у формі відеофільму на останній педагогічній раді навчального року, куди також запрошуються учні та батьки. Цьогоріч запису відеозвіту посприяли інформаційні партнери НВК – міське телебачення «CiTiVi». Звіт містив чималий об’єм інформації і базувався на концепції «Школа модульного типу соціально-педагогічної гармонії», що включає мудру, розумну, духовну, партнерську, успішну, добру, дипломатичну, справедливу, здорову, творчу школи, а також школу лідерства та надії. Якісно збільшилася результативність навчально-виховного процесу у порівнянні з минулим навчальним роком. Учні активні, творчі та енергійні, про що свідчать не тільки численні перемоги на олімпіадах, конкурсах, науково-дослідницьких змаганнях.

екік

Переглядів: 375 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1