Головна » Барвиста Осінь завітала до учнів 4-Б класу
Барвиста Осінь завітала до учнів 4-Б класу

Оригінальним, незабутнім і щедрим на емоції видався перший день навчального тижня у 4-Б класі. Вчителі Атаман Віра Миколаївна та Гринькевич Казіміра Станіславівна разом зі своїми учнями організували конкурс читців «Барви осені».

В одній із груп класу переможцями стали одразу 5-еро учнів. Третє місце між собою розділили Максим Царевич і Олена Рудобашта, друге місце посів Роман Попадюк, а перше вибороли Сплавінська Діана та Катерина Мельник.

Наприкінці конкурсу вчитель подякувала учням за активну участь, а члени журі – педагоги-організатори закладу – Уляк Мар’яна Василівна та Атаманчук Мар’яна Миронівна, привітавши переможців, надіяться, що такі конкурси проводитимуться частіше, адже вони дають змогу розкрити талант творчих особистостей.

Переглядів: 562 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0