Головна » Подарунок від Посла Естонії в Україні для дітей Калуського НВК
Подарунок від Посла Естонії в Україні для дітей Калуського НВК

30 листопада на Прикарпаття завітав міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Наприкінці робочої поїздки він зустрівся із журналістами у неофіційній обстановці «Кава без краватки». Говорили, зокрема, й про Міжнародний проект «Книга Добра», у якому наші учні брали участь. «Цей проект має продовження, як мінімум, у тому, що автори історій добра матимуть нагоду познайомитися між собою», – заявляє міністр. – «Я хочу, щоб кожна дитина, історії та ілюстрації чиї увійшли до Книги, сама презентувала її різним країнам світу». Книгу Добра виготовили із черпаного паперу у Таллінні (Естонія). Тому із президії до присутніх звернувся також реалізатор цього проекту Надзвичайний та Поважний Посол Естонії в Україні, керівник Центру української культури в м.Таллінн (Естонія) Анатолій Лютюк. «Я дякую вам усім за те, що саме Франківщина допомогла зібрати добро усієї України і експортувати його світові», - говорить Анатолій Лютюк. Окрім продуктивної розмови з міністром та Послом Естонії, НВК отримав подарунок – листівку з черпаного паперу з Естонії із підписом Анатолія Лютюка, яку він передав організатору даного проекту в НВК – Атаманчук М.М.

Переглядів: 150 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1