Головна » Святкування 30-ої річниці НВК
Святкування 30-ої річниці НВК

Ранок 27 жовтня для усіх розпочався загальношкільною лінійкою, яка стала справжнім сюрпризом для 4-Б, 8-Б та 11-Б класів. Вони в минулому навчальному році здобули статус "Класів року", у результаті чого були нагороджені вимпелами та грошовими преміями розміром 500 грн. Учні 11-их класів спробували себе у ролі педагогів. Цього дня вони підготували цікаві уроки та інтерактивні розваги для молодших друзів. 30-літній ювілей закладу відчули по-справжньому усі! Керівники центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Борис Мельник) проводили майстер-класи по виготовленню різноманітних цікавих виробів, у якому могли взяти участь всі охочі.

Традиційним у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» стала посвята у ліцеїсти перед осінніми канікулами. 59 восьмикласників, 10 десятикласників та 4 дев'ятикласників стали повноправними ліцеїстами, виголосивши клятву та отримавши нашивки зі значками ліцеїстів від Королеви знань НВК - Катерини Козик. Для того, щоб вступити до ліцею, учні проходять випробування влітку.

Не тільки учні й педагоги взяли участь у святкуванні ювілею. Випускники також цього дня активно попрацювали. Сергій Кондрат - випускник 2010 року ЗОШ №10 цього дня демонстрував показові виступи своїх вихованців спортклубу "Торнадо".

НВК завжди радий співпрацювати з активними, креативними та щирими людьми. Саме такі завітали у день ювілею зі своєю цікавою програмою. Учасники спілки української молоді не тільки проводили з учнями різноманітні ігри, конкурси, але ще й залишили подарунки бібліотеці.

Ми ніколи не забуваємо про вподобання наших найменших членів шкільної родини. Тому в рамках святкування ювілею студенти Калуського коледжу культури й мистецтв підготували розважальну програму для них.

Ефектним, святковим та патріотичним видалося дефіле у вишиванках, у якому взяли участь учні 5-В класу. Постановкою займалася учениця 10-А класу Анастасія Філімонова. Ідея дефіле - педагог-організатор НВК Мар'яна Василівна Уляк. Ведуча дефіле - учениця 8 класу - Анна Грисько.

Феєричним завершенням робочого дня для наших учнів став FanUp та танцювальна розважальна програма, зорганізована вчителем хореографії НВК Косар Наталією Ярославівною.

Урочисте святкування розпочалося о 14.00 год. Ведучими заходу були випускники школи: відомий шоумен та телеведучий Олександр Куровський і педагог-організатор НВК, вчитель української мови та літератури Мар'яна Атаманчук.

На урочистості завітали перший директор школи Володимир Олійник, міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Любов Максимович, начальник управління освіти Ірина Люклян, депутати міської ради, численні випускники, серед яких і 2 священики УПЦ КП – о.Микола та о.Федір Морози. З вітальним словом та подарунком також завітав духовний наставник закладу – священик УГКЦ о. Микола Крушец.

Тож хай славно височіє наш навчальний заклад ще не одне тридцятиліття! Здобутків, досягнення будь-яких вершин та успіхів!

Переглядів: 583 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2