Головна » Тренінг «Концепції Нової Української Школи в дії»
Тренінг «Концепції Нової Української Школи в дії»

28 листопада вчителі української мови і літератури, зарубіжної літератури та історії провели тренінг «Концепції Нової Української Школи в дії».  Вчителі-словесники ознайомилися із основними засадами цієї Концепції: компетентнісне навчання, навчання впродовж життя, школа – дім радості. Філологи використовували різноманітні форми роботи, ставили себе на місце дітей, батьків та громади і описували з різних позицій, якою повинна бути школа.

Усіх зацікавили нові форми роботи з учнями: «Три кути», «Капуста», «Павутинка», «Сонечко». Цікаві технології, методи та вправи захопили різноманіттям і надихнули на творчу працю.

Нагадаємо, що до проведення тренінгу "Концепція Нової Української Школи в дії" педагоги навчально-виховного комплексу долучаються активно. Повідомляється, що раніше аспекти новітніх форм роботи з учнями також розглядала кафедра вчителів математики та фізики.

Переглядів: 582 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1