Головна » Учні НВК продовжують підтримувати захисників України
Учні НВК продовжують підтримувати захисників України

Останнім часом ми по-особливому сприймаємо волонтерську діяльність та можливість бути корисним у ситуаціях, коли йде мова про війну в Україні. Маленькі українці, які ще не зовсім вміють висловлювати свою думку, не знають весь алфавіт та не дораховують до «10», дуже добре усвідомлюють, що військові захищають наше життя і наш мир. У очах школярів – велике бажання допомогти та підтримати. Тому організатори закладу уже не перший раз за весь період АТО стають свідками того, як маленькі українці хвилюються, співпереживають та стають учасниками благодійних акцій.
Цього разу на збір теплих речей, продуктів тривалого зберігання, круп, листів і малюнків у нас було зовсім мало часу – 1 день, але це не стало перешкодою тому, щоб зібрати достатньо для поїздки в АТО. Священик УПЦ КП, духовний наставник нашого закладу о.Федір Мороз звернувся за допомогою та підтримкою, на що наші юні ліцеїсти не могли не відгукнутися.  Дякуємо педагогам, учням та батькам, які за покликом свого серця відгукнулися на запрошення взяти участь в акції.
Нагадуємо, що благодійна акція «Допоможемо нашим захисникам» є довготривалою, адже священики УПЦ КП постійно відправляють допомогу в зону АТО, тому усі, хто мають бажання долучитися до цієї акції, можуть приносити теплі речі, продукти довготривалого зберігання (чай, кава, консервації) та листи, малюнки, символи-обереги у кабінет виховної роботи. Тільки спільними зусиллями та добрими намірами ми зможемо припинити війну у нашій державі і допомогти тим, хто, не зважаючи на прихід зими, не здає свої позиції і не відступає. Будьмо свідомими громадянами своєї України!

Переглядів: 330 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1