Головна » Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає: не залишайте дітей без нагляду!

Відомо, що найбільше багатство нації, її майбутнє – молоде покоління. Життя – безцінне, а дитяче – тим більше. Надзвичайно прикро, коли воно наражається на небезпеку без жодних на те підстав. Як свідчить статистика, найбільше випадків виникнення пожеж з вини дітей відбувається в період світлого дня, коли діти залишаються без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. Щорічно на Івано-Франківщині  виникають випадки, коли за різних обставин діти потрапляють у надзвичайні ситуації. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше - втрачають життя.

Основними причинами дитячого травматизму і трагічних наслідків є гра з вогнем чи піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, перебування поблизу водойм, недотримання заходів безпеки в разі виявлення боєприпасів або підозрілих предметів. Часто біда трапляється тоді, коли діти опиняються без належного нагляду дорослих і в пошуках розваги вигадують небезпечні ігри.

Це вказує на те, що підростаючому поколінню необхідно нагадувати, до яких тяжких наслідків призводить порушення заходів безпеки та роз’яснювати, як поводити себе, щоб уникнути лиха.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області звертається до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки вдома, на вулиці, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя. Пам’ятайте, щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації! Життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!

Переглядів: 183 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0